1 Ocak 2012 Pazar

MEMNUN KALDIKLARIM 1

Tekrar tekrar alıp kullandığım ürünleri aklıma geldikçe yazmaya karar verdim. Fakat o kadar üşengeç bir insanım ki fotoğraf çekmek yerine google'dan fotoğraflarını bulup ekliyorum. Zaten önemli olan ürünün işe yaraması. Hiçbiri deneme ürün olarak gelmedi bizzat parasını çatır çatır ödeyip kullandığım ürünler. Böyle dediğime bakmayın çok ucuzlar. Neyse sonra belki işe yaramayanları da yazarım. Şimdilik memnun kaldıklarımdan başlayalım :)

1. Lady Speed Stick Gel

Hepimizin duyduğu bildiği bir ürün ama benim terimle baş eden tek ter önleyici. Ben öyle parfüm kokusu yayarak hafif terleyenlerden değilim. Terlersem ortam yıkılır. O yüzden tüylerden kurtulmak için öncelikle lazer epilasyon yaptırdım. Bir de banyo sonrası bu ürünü kullanıyorum. Bir dahaki banyoya kadar ohh mis! (ayda 1 yıkanıyorsanız geçerli değil). Maksimum eforda en fazla çok az ıslaklık oluyor. Tavsiye ederim.

2. Gliss Keratinli Sıvı Saç Kremi

Bendeki ürünün birebir aynı fotoğrafını bulamadım ama buna çok benziyor rengi vs. Üzerinde 'keratinli color protect' yazıyor. Sıvı krem serisinin diğer ürünlerini de denedim onlar da olur. Öncelikle çok yağlı saçlarım var. O yüzden banyoda saç uçlarıma krem sürsem bile ağırlaşıyor gibi geliyor. Sürmesem uçları tiftik keçisi gibi dolaşıp, uçuşuyor. Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı.  İşte bu ürün beni bu dertten kurtardı. Banyo sonrası çalkaladıktan sonra ıslak saç uçlarıma sıkıyorum ve rahatça tarıyorum. Ürünün iddia ettiğine göre kırılmalara da iyi geliyormuş. Düzenli olarak kestirdiğim için o özelliğine bir şey diyemem. Fiyatı ekonomik. Kısaca cost-effective bir ürün tavsiye.

0 yorum: